1 mecz rundy wiosennej MLPN sezon 2014/2015 !

W najbliższą niedzielę 12 kwietnia o godz. 18:00 zagramy pierwszy mecz ligowy w ramach XIV kolejki Miejskiej Ligi Piłki Nożnej w Łomży. Spotkanie odbędzie się na obiekcie Orlik na ul.Bernatowicza w Łomży.

Naszym przeciwnikiem będzie zespół Roltex Łomża.

Najbliższy rywal meczowy po rundzie jesiennej ma na koncie 9pkt i zajmuje zagrożone spadkiem do II ligi 13 miejsce.

W rundzie jesiennej mecz między naszymi drużynami zakoczył się wynikiem 5:0 dla Dobroplastu.

Przypomnę że po rundzie jesiennej , nasza drużyna przewodzi w tabeli z liczbą 34pkt. Z taką samą liczbą pkt ale z gorszym bilansem i bezpośrednim spotkaniem z nami jest zespół BTS Szymańscy który zajmuje 2 miejsce. Na trzecim miejscu ze stratą do lidera 3pkt plasuje się drużyna Łomżycy.

Drużyna która zdobędzie mistrzostwo MLPN wystąpi w  Wojewódzkim Turnieju Amatorskich Lig Piłkarskich.

Nasz zespół pnąc się po drabince rozgrywek ligowych MLPN w swojej dotychczasowej historii ,ma na koncie :

sezon 2012 (start w MLPN) - 2 miejsce (III liga) awans do II ligi, sezon 2012/2013 - 1 miejsce (II liga) awans do 1 ligi, sezon 2013/2014 3 miejsce (I liga)

Już dziś serdecznie Zapraszamy na nasz pierwszy mecz ligowy po przerwie zimowej ! ;)