Amatorski Turniej Piłki Halowej w Piątnicy

W najbliższą niedzielę 10 stycznia nasza drużyna weźmie udział w Amatorskim Turnieju Piłki Halowej.

Turniej odbędzie się w gminnej hali sportowej w Piątnicy a rozgrywki będą odbywały się w godzinach od 9:00- 15:00.

Swój udział potwierdziły następujące drużyny:

KS Biel Jeziorko, Elektro Zambrów, Krymar Białystok, Demed Drozdowo, BTS Szymańscy, Łomżyca, Uniglass Łomża oraz nasz zespół.

8 drużyn zostanie podzielonych na dwie grupy 4 zespołowe, z których do półfinału awansują po 2 najlepsze zespoły z obu grup. Czas meczy ustalono na 1x15min.

Pierwszy start turniejowy w nowym roku drużyny Dobroplast i pierwszy sprawdzian na tle wymagających przeciwników. Obsada turnieju jest bardzo mocna co zapowiada niezwykle ciekawą rywalizację oraz wysoki poziom rozgrywek.

Do zobaczenia w Piątnicy ! ;)