Co za mecz ! Dobroplast mistrzem rundy jesiennej II ligi !

Dobroplast 4: 2 Samson

Bramki: Adrian Piórkowski- 3 , Karol Zaniewski - 1

Hit IX kolejki II ligi nie zawiódł ! Była walka ,były emocje ,była ładna kombinacyjna gra.Mecz zgromadził sporą liczbę spragnionych dobrej piłki kibiców .Myślę że się nie zawiedli :)

Dzięki zwycięstwu na 2 kolejki przed końcem rozgrywek,zapewniliśmy sobie tytuł mistrza rundy jesiennej II ligi !. 9 meczy,komplet zwycięstw 27pkt na koncie i 8 pkt przewagi nad drugim w tabeli "Samsonem".Tak przedstawia się nasza pozycja w lidze.Poniżej krótka relacja z meczu

Pierwsza połowa to bezustanne ataki naszej drużyny, co dało efekt w postaci zdobycia pierwszej bramki."Samson" mocnym strzałem z dystansu doprowadził do wyrównania, później bramka po akcji naszej drużyny i 2:1 , pod koniec pierwszej połowy błąd w środku pola,przeciwnik przeciął podanie,kontra i "Samson" wyrównał.Druga połowa w naszym wykonaniu dużo mądrzej rozegrana, z poszanowaniem piłki oraz z posiadaniem piłki przez nasz zespół.Zespół "Samson" grał bardzo dobrze,i pokazał że zasłużenie znajduje się wysoko w tabeli.Mecz rozstrzygnął się pod koniec II połowy gdzie pokaz swoich umiejętności zaprezentował Adrian Piórkowski,strzelając po indywidualnej akcji na 3:2, oraz na45 sekund przed końcem meczu kolejna bramka na 4:2!

Na wyróżnienie zasłużył cały zespół ponieważ wszyscy włożyli w ten mecz mnóstwo sił,zaangażowania oraz pokazali serce do gry. Z naszej strony chcieliśmy podziękować drużynie Samson za kulturalne zachowanie podczas meczu jak i po nim, obyło się bez kontuzji ,gradu bezsensownych kartek oraz brutalnych fauli.Oby takich meczy było jak najwięcej w MLPN !