Darmowe pkt , walkower!

Dobroplast 5 : 0 ZS Mały Płock ( WALKOWER )

W dniu dzisiejszym nie dane nam było rozegrać meczu o kolejne ligowe punkty gdyż już przed pierwszym gwizdkiem sędziego ogłoszono WALKOWER na naszą korzyść. Powodem decyzji o przyznaniu walkoweru był 6 osobowy skład naszych rywali, wśród którego znajdował się zawodnik nieuprawniony do gry w tym meczu.

W związku z tym iż drużyna nasza przybyła na ten mecz, z zamiarem rozegrania spotkania ligowego, po konsultacji z ekipą z Małego Płocka postanowiliśmy rozegrać z nimi mecz towarzyski, mimo iż nie miał on żadnego znaczenia jeśli chodzi o pkt ligowe po decyzji o walkowerze to miał w pewnym sensie znaczenie moralne, jeśli nie było by walkoweru i tak nasza drużyna wyszła by zwycięsko z tej konfrontacji. Wynik tej towarzyskiej potyczki : Dobroplast 7:3 ZS Mały Płock.

Podsumowując jest to już 19 zwycięstwo z rzędu, a w16 w II lidze, absolutny rekord w historii rozgrywek MLPN !!!, który w dalszym ciągu poprawiamy :), do końca sezonu zostało już tylko 5-meczy (GKS , Klub Centrum , Samson, Squad, Łomżyńskie24).Wiadomo iż awans do 1 ligi zapewniliśmy już sobie tydzień temu,ale jeśli zwyciężymy w 2 z 5 meczy jakie mamy do rozegrania to na 3 kolejki przed końcem sezonu zapewnimy sobie tytuł Mistrza II ligi sezonu 2012/2013 !