II Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Dobroplastu 7.02.2015
Zapraszamy do udziału w II Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Dobroplastu .
Kolejna Edycja i kolejne emocje przed nami ! Czas na wydarzenie sportowe w Zambrowie !

W ubiegłym roku został zorganizowany ten Event po raz pierwszy i okazał się "strzałem w dziesiątkę", drużyny biorące udział w Turnieju nie szczędziły nam pochwał a pochlebne recenzje skłoniły nas by tę ideę kontynuować.
Amatorski charakter tego Turnieju podkreślamy poprzez  regulamin, który zakazuje udziału w rozgrywkach drużynom a przede wszystkim zawodnikom zrzeszonym. Wprowadzając to mamy na celu stworzenie maksymalnie równych szans w myśl zasady Fair Play.
Patronat medialny nad Turniejem obejmie największy i najpopularniejszy portal internetowy w naszym mieście czyli :zambrow.org
Podczas naszego eventu będzie przeprowadzona obszerna fotorelacja, oraz zmontowany materiał wideo w którym znajdą się m.in krótkie wywiady z jego uczestnikami.
Mamy nadzieję że podtrzymamy ubiegłoroczną miłą i sportową atmosferę , a rywalizacja na boisku dostarczy wszystkim dużych emocji oraz radości jaką niesie za sobą futbol.
Mecze będą komentowane przez spikera , a tablica wyników pokaże czas oraz nazwy rywalizujących w danym meczu drużyn .
Jak to zwykle bywa , najważniejsza prócz dobrej zabawy podczas rywalizacji sportowej jest nagroda główna :).
W tym roku również tak jak w ubiegłym jest to nagroda pieniężna i wynosi 1000zł.
Zdajemy sobie sprawę że nie zdołamy pomieścić w systemie rozgrywek wszystkich chętnych drużyn które zgłoszą swój akces do udziału w nim , bowiem system zakłada udział 10 drużyn.
Każda z 10 drużyn rozegra swój ostatni mecz o miejsce jakie zajmie ostatecznie. A na koniec czeka Ceremonia wręczenia nagród :)
Mamy nadzieję że wspólnie będziemy świadkami fajnego sportowego widowiska które zapewni i przybyłym na trybuny fanom piłki nożnej i biorącym bezpośredni udział w nim uczestnikom maksimum satysfakcji i emocji.

Turniej odbędzie się 7.02.2015r (Sobota), w Hali Miejskiego Gimnazjum nr1 w Zambrowie (ul.Prymasa Stefana Wyszyńskiego 6A).
Wpisowe na Turniej wynosi 200zł
W Turnieju wystąpi 10 drużyn , które będą rozgrywały swoje mecze w 2 grupach składających się z 5-ciu drużyn.
Do Turnieju każda drużyna może zgłosić max 12 zawodników. Drużyny 5 osobowe (4+1)
Czas meczu 1 x12min

Organizator w cenie wpisowego zapewnia: wodę dla każdej drużyny, dyplomy i puchary, wyróżnienia indywidualne dla najlepszego bramkarza,zawodnika turnieju, oraz króla strzelców, Obsada: spiker oraz sędziowie. Każda drużyna rozegra minimum 5 meczy.

O szczegółach będziemy informować w postach w wydarzeniu https://www.facebook.com/events/1536738679946074/1536757046610904/?notif_t=like
Wstęp na trybuny wolny