II kolejska III ligi MLPN - Zwycięstwo z KS Biel Jeziorko

W II kolejce MLPN pokonaliśmy KS BIEL Jeziorko 5:2

W przeciwieństwie do pierwszego meczu drużyna wyszła skoncentrowana oraz zdeterminowana aby zmazać fatalne wrażenie jakie pozostawiliśmy po sobie w pierwszym meczu.Od początku stworzyliśmy przewagę która zaowocowała wynikiem 3:0 do przerwy.Po przerwie nadal kontrowaliśmy mecz stwarzając groźne sytuacje.Gra mogła się podobać ponieważ obfitowała w szybkie kontry oraz mądrą i skuteczną grę w obronie,przeciwnicy zdobyli kontaktowego gola po błędzie naszego bramkarza który podał piłkę omyłkowo do zawodnika KS BIEL.Z naszej strony dołożyliśmy jeszcze 2 gole po ładnych szybkich akcjach zespołu.Piłkarze KS BIEL w końcówce meczu próbowali nawiązać walkę o korzystniejszy wynik,zdobywając bramkę z rzutu wolnego lecz do samego końca meczu to nasza drużyna stwarzała groźne sytuacje.Po ładnej kontrze i sytuacji sam na sam został ostro zfaulowany przez bramkarza przeciwników nasz pomocnik Rafał Ogórkowski odniósł kontuzję i musiał opuścić boisko,bramkarz gości otrzymał czerwoną kartkę.

W kolejnym meczu zmierzymy się z drużyną Narew Łomża 15.04 o godz 11:00

Bramki: Jakub Kapelewski - 2