III miejsce w Turnieju na 5 urodziny naszej drużyny

W sobotę, 4 marca, na hali sportowej Miejskiego Gimnazjum Nr 1 w Zambrowie, odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Niezrzeszonych z okazji 5-lecia drużyny DOBROPLAST. Najlepszą drużyną okazało się Elektro Zambrów. Drugie miejsce zajęła Planet Cash a na trzeciej pozycji uplasował się Dobroplast Zambrów.

W rozgrywkach uczestniczyło 10 drużyn z Zambrowa, Olsztyna, Wysokiego Mazowieckiego, Łomży oraz Kołak Kościelnych. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy. W grupie A rywalizowały ze sobą: Elektro Zambrów, Port Lotniczy Olsztyn-Mazury, Planet Cash Łomża, TW’12 Wys.Mazowieckie i Stare Żubry Zambrów, zaś w grupie B: Dobroplast Zambrów, UniGlass Łomża, Tiger Team Wysokie Mazowieckie, Los Sicarios Zambrów oraz Promil Kołaki Kościelne.

Rozgrywki zostały rozegrane w następujący sposób: w eliminacjach zespoły grały systemem „każdy z każdym”, następnie zespoły, które zajęły miejsca 3 – 5 w grupie A rozegrają mecze o 5 – 9 miejsce w turnieju z odpowiednimi zespołami, które zajęły miejsca 3 – 5 w grupie B,w fazie półfinałowej zwycięzca grupy A gra z zespołem, który zajął 2 miejsce w grupie B, zaś zwycięzca grupy B – z drugim zespołem grupy A aw finale spotkają się zwycięzcy meczów półfinałowych, przegrani grać będą o 3 miejsce.

Każda drużyna uczestnicząca w Turnieju na koniec otrzymała pamiątkowe puchary. Zostali też nagrodzeni najlepsi zawodnicy:

Najlepszy bramkarz – Dawid Gumiński (PLANET CASH)

Najlepszy strzelec - Tomasz Jastrzębski (ELEKTRO)