Ruszamy!- 1 mecz rundy wiosennej MLPN z KS Biel Jeziorko

30.03.2014 godz 13:00 Dobroplast Vs Klub Sportowy "Biel"Jeziorko

Rundę wiosennąsezonu 2013/2014 czas zacząć cool!

Po zimowych wojażach na hali,na której nie próżnowaliśmy,(czego dowodemsą3 wygrane turnieje oraz wice-mistrzostwo). Czas sprawdzić się w najważniejszym dla naszej drużyny sprawdzianie, czyli w lidze MLPN !

Na wiosnę czekają wszyscy smiley, na piłkarski sezon czekaliśmy w tym roku wyjątkowo krótko, biorąc pod uwagę anomalia pogodowe z zeszłego roku, gdzie zima "trzymała" do maja. Liga MLPN startuje a my wraz z nią ! Po rundzie jesiennej zajmujemy 5 miejsce w Ekstraklasie MLPN z dorobkiem 22pkt.Bilans (Z-7,R-1,P-5).

Podobnie jak w roku ubiegłym tak i w tym jest kilka nowych twarzy w naszym zespole. Pierwszym nowym zawodnikiemjest Jacek Zakrzewski. "Jaco" to pomocnik , występował już gościnnie w naszej drużynie w Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Zambrów w czerwcu 2013r.

Drugim nowym zawodnikiem jest bramkarz Kamil Zarzecki, który zadebiutował w naszej drużynie w Turnieju Halowym w Nowogrodzie, a później wystąpił w zwycięskim Turnieju Piłki Halowej pod Patronatem Przewodniczącego Rady Miejskiej p.Macieja Borysewicza. Dla przypomnienia w ub.roku jesienią nasz podstawowy bramkarz Marek Stepczyński podczas meczu ligowego z drużyną GKS Łomżadoznał bardzo poważnej kontuzji, która na tą chwilę uniemożliwia mu powrót do gry.

Kolejnym nowym zawodnikiem jest 20-letni Kacper Jemielity, który jest nominalnym prawym obrońcą. Czwartym i na tą chwilę ostatnim nowym zawodnikiem jest Mariusz Żochowski. "Żocho" to uniwersalny zawodnik,który dobrze radzi sobie zarówno w formacjach defensywnych jak i ofensywnych, miał nawet epizod piłkarski jako bramkarz :).

Klub Sportowy "Biel" Jeziorko - 4 miejsce 24pkt(Z-8,R-0,P-5)

Z Bielą znamy się od III ligi, czyli od debiutu naszej drużyny w rozgrywkach MLPN (2012r.).Biel to zespół bardzo niebezpieczny, i przede wszystkim doświadczony. Konfrontacje z tą drużyną zawsze były bardzo emocjonujące, a mecze niezwykle ciężkie i wyrównane. Najskuteczniejszym zawodnikiem KS Biel jest Michał Bajkiewicz, który zdobył w rundzie jesiennej 15 bramek.

Po naszej stronie najlepszym strzelcem jest Jakub Kapelewski, który z 17 bramkami przewodzi w statystykach jako król strzelców Ekstraklasy MLPN.

Bilans potyczek z tą drużyną w lidze przemawia na naszą korzyść ,bowiem 3 razy wygraliśmy,1 raz przegraliśmy (jesienią ub.roku). Jak będzie w tym pierwszym wiosennym meczu???,przekonamy sięw Niedzielę 30.03 o godz.13:00.

Mecz o pierwsze punkty tej wiosny, i mecz drużyn sąsiadujących bezpośrednio w tabeli,(Dobroplast 5 miejsce kontra KS Biel 4 miejsce).

Już dziś zapraszamy :)!

Mecz odbędzie się na kompleksie sportowym Orlik w Łomży na ul.Bernatowicza