VI kolejka-Kubeł zimnej wody i 1 porażka od roku w lidze!

Dobroplast 3:4 GKS Łomża

Bramki:

Jakub Konopko-1,Jakub Kapelewski-1, Kamil Brokowski-1

1 porażka w lidze w sezonie 2012/2013 stała się faktem. Niestety piękna seria meczów bez porażki zakończyła się na 17 meczach..

Co do meczu, w tym meczu wynik był jak w kole fortuny, do przerwy 2:2, po przerwie pogoda zrobiła swoje, totalna ulewa do samego końcowego gwizdka popsuła widowisko i warunki do rozgrywania meczu, ale nie zmienia to faktu że przegraliśmy ..., przez własne błędy, mając większe posiadanie piłki i atakując niemal cały mecz, w tych zapędach pod bramkę przeciwnika zawodnicy którzy mieli zadania defensywne trochę zapomnieli że trzeba się wrócić o czym przypomnieli nam nasi przeciwnicy wbijając z kontr bramki w sytuacjach 2/1.W końcówce było bardzo blisko do wyrównania ale rywale skutecznie się bronili i cenili czas jaki upływał do końca.

Niech ta porażka będzie nauką pokory a także nauczką jakich błędów nie wolno popełniać.

Gratulujemy drużynie GKS-u zwycięstwa, wierzymy że wyciągniemy odpowiednie wnioski z tego meczu i za tydz będzie to już zupełnie inny mecz !