VI kolejka rundy wiosennej-GKS Łomża

Niedziela 2.06.2013 godz 19:00

Naszym najbliższym przeciwnikiem będzie drużyna "GKS Łomża". Drużyna która była raczej typowana że na koniec sezonu znajdzie się w dolnej części tabeli, niespodziewanie jednak włączyła się do walki o miejsca barażowe, co za tym idzie batalię o 1ligę.! "GKS" zajmuje w tej chwili 6 miejsce w tabeli z dorobkiem 24pkt (warto odnotować też iż odnieśli 4 zwycięstwa z rzędu),do 3 drużyny w tabeli "Delty Soccer" dzieli ich jedynie3pkt.

Do końca sezonu pozostało 5 spotkań, z czego aby nie stracić 1 miejsca i tytułu mistrza II ligi ,musimy wygrać 2 z nich. Złota seria zwycięstw trwa nadal , i wierzymy że dotrwamy w niej do końca i zostaniemy jedyną niepokonaną drużyną w lidze w sezonie 2012/2013 ! :).A więc pełna mobilizacja i ruszamy po 18 ligowe zwycięstwo !

Zapraszamy już dziś na ten mecz !