Wojewódzki Turniej Mistrzów Amatorskich Lig Piłkarskich 2016

W niedzielę 10 lipca w Białymstoku na płycie bocznej Stadionu Miejskiego przy ul.Słonecznej 1 przystąpimy do obrony tytuły Mistrza jaki wywalczyliśmy w ub.roku.

W tym roku o tytuł najlepszej amatorskiej drużyny z podlasia będzie walczyć 8 drużyn.Spotkania będą się odbywać na bocznym boisku ze sztuczna nawierzchnią stadionu miejskiego. Boisko zostanie podzielone na 2 części. Spotkania będą się więc odbywać jednocześnie. W grupie obowiązuje system każdy z każdym. Do półfinału awansują po 2 najlepsze drużyny z każdej z grup. Zespoły z 3 miejsc zagrają o 5 miejsce, a z 4 miejsc o 7 miejsce.

Trzy najlepsze zespoły otrzymają puchary i nagrody rzeczowe. Nagrodzona zostanie także drużyna, która zwycięży w klasyfikacji Fair Play. Indywidualnie uhonorowani zostaną: najlepszy bramkarz, król strzelców oraz najlepszy zawodnik Turnieju.

Podział na grupy:

1. NSZZ Solidarność Grajewo

2. Krymar Białystok

3. Aby Do Przerwy Łapy

4. KS Biel Sonarol Jeziorko

1. AR-Tir Suwałki

2. Dobroplast Zambrów

3. Czarne Strzały Białystok

4. LZS Izbiszcze

Kadra naszej drużyny na Turniej :

1.Mariusz Żochowski

2.Kacper Jemielity