Wracamy po przerwie ! Puchar Ligi 2013

Niedziela 11 Sierpień 2013 - Turniej o Puchar Ligi MLPN 2013

Po krótkiej przerwie wracamy do gry ! Przed nami kolejne wyzwanie jakim jest Puchar Ligi MLPN 2013 !

W Pucharze weźmie udział 16 drużyn podzielonych na 4 grupy z których do dalszej fazy wejdą drużyny z miejsc 1-2.Planowane rozpoczęcie Turnieju jest o godz. 9:00. Mecze będą rozgrywane na 2 boiskach w Łomży przy ul.Bernatowicza i przy ul.Katyńskiej.

W losowaniu nasza drużyna trafiła do grupy 2 i zmierzy się między innymi z wielokrotnym triumfatorem tych rozgrywek i ubiegłorocznym zwycięzcą "Balticą Travel" ,która od nowego sezonu ligowegowchodzi w fuzję z drużyną "Łomżyca Da Grasso", kolejnym rywalem jest drużyna "KS Biel Jeziorko" przeciwnik chyba najlepiej nam znany z wszystkich, bowiem mieliśmy okazję rywalizować z tą drużyną zarówno w naszym debiucie w III lidze jak również w minionym sezonie w II lidze, jak dotąd wszystkie konfrontacje między naszymi drużynami wypadały na naszą korzyść.Ostatnią drużyną z jaką przyjdzie nam rywalizować jest zespół "30Plus", zespół o którym wiemy tak naprawdę niewiele po za tym że jest "świeżo upieczonym" wice-mistrzem III ligi i awansował do II.

Cel minimum ? Wyjście z grupy, co będzie dalej zobaczymy..., czy po letniej przerwie niektórym forma spadła?, czy jeszcze bardziej urósł mięsień piwny ;) a może wręcz przeciwnie !słońce i wypoczynek przy grillu doładowało moc napędową :).Na to wszystko odpowiedź znajdziemy już za 2 tygodnie. Tymczasem koniec obijania i wracamy do treningów !

Grupa 1

1.Budownictwo Szydlik