Zwycięstwo w Halowym Turnieju w Piątnicy !

Drużyna Dobroplast Zambrów Mistrzem w Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Klubu Sportowego "Biel" Jeziorko.

W ubiegłą niedzielę 15.03 nasza drużyna uczestniczyła w Turnieju organizowanym przez KS Biel Jeziorko, który odbył się w Piątnicy.

Turniej rozpoczęliśmy od zmagań w grupie A w których naszymi przeciwnikami były drużyny : Inter Team, Czarni Jeziorko i Łomżyca Travel.

Wszystkie mecze grupowe wygraliśmy, i z kompletem pkt przeszliśmy do kolejnego etapu Turnieju, jakim był ćwierćfinał.

W ćwierćfinale spotkaliśmy się z drużyną UniGlass Łomża , i po zaciętym meczu pokonaliśmy tą drużynę wynikiem 2:1.

Półfinał to bój z drużyną Planet Cash i po końcowym gwizdku to nasza ekipa cieszyła się z awansu do finału rozgrywek pokonując rywali 1:0.

Finał

Emocje, nerwy i walka :). Gramy ponownie z Łomżycą. W regulaminowym czasie remis 1:1.Więc o zwycięstwie w całym Turnieju zadecydowały rzuty karne w których więcej zimnej krwi i szczęścia miała nasza drużyna.

A więc mamy 1 miejsce na pożegnanie z Halą , bowiem to już ostatni turniej Halowy w tej przerwie zimowej w którym wzięliśmy udział.

Najlepszym zawodnikiem Turnieju został nasz kapitan : Jakub Kapelewski

Można stwierdzić podsumowując nasze halowe poczynania w Turniejach zimą 2014/2015r że zwiedziliśmy całe podium :).

Zaczynając od 3 miejsca w Turnieju o Puchar Prezesa Dobroplastu , 2 miejsca w Turnieju o Puchar Rady Miasta Łomża i 1 miejsce o Puchar KS Biel Jeziorko.

Poniżej wyniki spotkań naszej drużyny.

Faza Grupowa:

Dobroplast 5:1 Inter Team