Zwycięstwo w meczu na szczycie !

Dobroplast 3:1 BTS Szymańscy

Bramki:

Mateusz Pac - 2 , Jakub Kapelewski - 1

Bardzo cenne zwycięstwo w meczu na szczycie !

We wczorajszym meczu spotkały się drużyny z czołówki tabeli czyli Dobroplast (3miejsce) oraz BTS Szymańscy (2 miejsce).Mecz był niezwykle emocjonujący i nie zabrakło walki i akcji bramkowych z obu stron. Mecz pokazał że nasza drużyna jest w tej rundzie w bardzo dobrej dyspozycji , co pokazują zarówno wyniki jak i fakt iż w tej rundzie jako jedyni w Ektraklasie MLPN jeszcze ani razu nie schodziliśmy z boiska pokonani. Seria zwycięstw przedłużona do 8 spotkań z rzędu:).

Sezon zmierza ku końcowi , a walka o końcową pozycję w lidze zapewne będzie trwała do ostatniej kolejki.W obecnej chwili zajmujemy 3 miejsce z dorobkiem 50pkt. Wicelider BTS ma 55pkt, zaś lider Łomżyca Travel 61pkt.

Tuż za nami na 4 miejscu KS Biel Jeziorko, który mocno depcze nam po piętach a przewaga nad nimi to jedynie 1pkt,z tym że nasza drużyna ma mecz zaległy do rozegrania.