I Letni Turniej o Puchar Prezesa TKKF Żubr Zambrów
W ubiegłą sobotę 1.06.2019 nasza drużyna wzięła udział w Turnieju o Puchar Prezesa TKKF Żubr Zambrów.
Do rywalizacji przystąpiło dwadzieścia drużyn, w tym z Wyszkowa, Zambrowa, Łomży, Rutek, Kulesz Kościelnych, Ostrowi Mazowieckiej, Szumowa, Wysokiego Mazowiecka i Czyżewa. Mecze rozgrywane były, dzięki współpracy z Zambrowskim Klubem Sportowym „Olimpia”, na bocznym boisku ze sztuczną nawierzchnią.
Nasza drużyna mimo kompletu zwycięstw w grupie i wyjściu z 1 miejsca , uległa w ćwierćfinale 0:1 z drużyną Uniglass i ostatecznie w ogólnej klasyfikacji zakończyła swój udział na 6 miejscu.
W grupie „A” mecze rozgrywały zespoły:
- Los Sicarios Zambrów,
- Zakład Zieleni Zambrów,
- ZPK Szumowo,
- R-P Granit Wyszków,
- Uniglass Łomża.
W grupie „B” rywalizowały drużyny:
- Dobroplast Zambrów,
- Absolwenci ZSA Zambrów,
- Koledzy Team,
- KS Modzele,
- Olimpiakos.
W grupie „C” znaleźli się:
- TKKF Żubr Zambrów,
- FC Shaker Rutki,
- Black Dragon Szumowo,
- Grupa Biznes Polska Wysokie Mazowieckie,
-ALPLA Ostrów Mazowiecka.
W grupie „D” zmagania toczyli:
- Bezimienni Zambrów,
- Clovin Czyżew,
- Ostrovit Zambrów,
- Gmina Kulesze Kościelne,
- Skill Squad Łomża.
Wyniki wszystkich spotkań (grupa A i B):
- Los Sicarios – Zakład Zieleni 0:2
- Dobroplast – Absolwenci ZSA 3:0
- ZPK Szumowo – R-P Granit 0:3
- Koledzy Team – KS Modzele 0:3
- Los Sicarios – Uniglass 2:2
- Dobroplast – Olimpiakos 3:1
- Zakład Zieleni – ZPK Szumowo 0:3
- Absolweni ZSA – Koledzy Team 1:0
- R-P Granit – Uniglass 4:0
- KS Modzele – Olimpiakos 1:1
- ZPK Szumowo – Los Sicarios 0:3
- Koledzy Team – Dobroplast 0:2
- Zakład Zieleni – R-P Granit 0:6
- Absolwenci ZSA – KS Modzele 4:0
- Uniglass – ZPK Szumowo 4:2
- Olimpiakos – Koledzy Team 5:0
- R-P Granit – Los Sicarios 2:0
- KS Modzele – Dobroplast 0:4
- Uniglass – Zakład Zieleni 3:0
- Olimpiakos – Absolwenci ZSA 1:1
Tabela grupy A:
1. R-P Granit – 12 pkt.
2. Uniglass Łomża – 7 pkt.
3. Los Sicarios Zambrów – 4 pkt.
4. ZPK Szumowo – 3 pkt.
5. Zakład Zieleni Zambrów – 3 pkt.
Tabela grupy B:
1. Dobroplast Zambrów – 12 pkt.
2. Absolwenci ZSA Zambrów – 7 pkt.
3. Olimpiakos – 5 pkt.
4. KS Modzele – 4 pkt.
5. Koledzy Team – 0 pkt.
Ćwierćfinał 1A – 2B:
- R-P Granit – Absolwenci ZSA 1:1 (karne 2:0)
Ćwierćfinał 1B – 2A:
- Dobroplast – Uniglass 0:1
Mecz 3A – 3B:
- Los Sicarios – Olimpiakos 2:2 (karne 3:1)
Mecz 4A – 4B:
- ZPK Szumowo – KS Modzele 1:2
Mecz 5A – 5B:
- Zakład Zieleni – Koledzy Team 1:3
Wyniki wszystkich spotkań (grupa C i D):
- TKKF Żubr – FC Shaker 0:1
- Bezimienni – Clovin 0:2
- Black Dragon – Grupa Biznes 0:1
- Ostrovit – Gmina Kulesze 2:1
- TKKF Żubr – ALPLA 1:0
- Bezimienni – Skill Squad 2:0
- FC Shaker – Black Dragon 4:0
- Clovin – Ostrovit 0:2
- Grupa Biznes – ALPLA 2:4
- Gmina Kulesze – Skill Squad 1:0
- Black Dragon – TKKF Żubr 0:3
- Ostrovit – Bezimienni 2:0
- FC Shaker – Grupa Biznes 2:0
- Clovin – Gmina Kulesze 0:2
- ALPLA – Black Dragon 3:0
- Skill Squad – Ostrovit 2:2
- Grupa Biznes – TKKF Żubr 2:2
- Gmina Kulesze – Bezimienni 1:1
- ALPLA – FC Shaker 0:1
- Skill Squad – Clovin 2:1
Tabela grupy C:
1. FC Shaker Rutki – 12 pkt.
2. TKKF Żubr Zambrów – 7 pkt.
3. ALPLA Ostrów Mazowiecka – 6 pkt.
4. Grupa Biznes Polska Wysokie Mazowieckie – 4 pkt.
5. Black Dragon Szumowo – 0 pkt.
Tabela grupy D:
1. Ostrovit Zambrów – 10 pkt.
2. Gmina Kulesze Kościelne – 7 pkt.
3. Bezimienni Zambrów – 4 pkt.
4. Skill Squad Łomża – 4 pkt.
5. Clovin Czyżew – 3 pkt.
Ćwierćfinał 1C – 2D:
- FC Shaker – Gmina Kulesze Kościelne 2:0
Ćwierćfinał 1D – 2C:
- TKKF Żubr – Ostrovit 2:1
Mecz 3C – 3D:
- ALPLA – Bezimienni 0:3 (walkower)
Mecz 4C – 4D:
- Grupa Biznes – Skill Squad 0:3 (walkower)
Mecz 5C – 5D:
- Black Dragons – Clovin 3:0 (walkower)
Półfinał I:
- R-P Granit – FC Shaker 3:0
Półfinał II:
- Uniglass – TKKF Żubr 1:3
Mecz przegranych I ćwierćfinału:
- Absolwenci ZSA – Gmina Kulesze Kościelne 3:0 (walkower)
Mecz przegranych II ćwierćfinału:
- Dobroplast – Ostrovit 1:3
Finał:
- R-P Granit – TKKF Żubr 1:1 (karne 3:2)
Klasyfikacja końcowa Turnieju:
1. R-P Granit Wyszków
2. TKKF Żubr Zambrów
3. Uniglass Łomża
4. FC Shaker Rutki
5. Ostrovit Zambrów
6. Dobroplast Zambrów
7. Absolwenci ZSA Zambrów
8. Gmina Kulesze Kościelne
9. Los Sicarios Zambrów
10. Bezimienni
11. Olimpiakos
12. ALPLA Ostrów Mazowiecka
13. KS Modzele
14. Skill Squad Łomża
15. ZPK Szumowo
16. Grupa Biznes Wysokie Mazowieckie
17. Koledzy Team
18. Black Dragon Szumowo
19. Zakład Zieleni Zambrów
20. Clovin Czyżew
Najlepszy bramkarz: Rafał Krassowski (TKKF Żubr Zambrów)
Najlepszy strzelec: Bartłomiej Podgórski (R-P Granit Wyszków) – 8 bramek
Najlepszy zawodnik: Jakub Dzieniszewski (FC Shaker Rutki)
Komentarze