III Turniej Piłki Halowej pod Patronatem Przewodniczącego Rady Miejskiej Macieja

Luty miesiącem Turniejów !

Bardzo pracowity miesiąc nas czeka jeśli chodzi o wyjazdy, co tydzień jakieś piłkarskie wydarzenie cool

Tym razem wyruszamy do Łomży na kolejną edycję Eventu organizowaną przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży.

III Turniej Piłki Halowej pod Patronatem Przewodniczącego Rady Miejskiej p.Macieja Borysewicza w którym weźmie udział 16 drużyn.

Turniej zostanie rozegrany 16.02 (Niedziela) na Hali Sportowej im.Olimpijczyków Polskich przy ulicy Ks.Anny 18

6 drużyn podzielonych zostało na 4 grupy po 4 zespoły, które rozegrają mecz „każdy z każdym”. Każda grupa będzie rozgrywała swoje mecze o określonej porze. Poniżej przedstawiamy szczegółowy harmonogram oraz układ grup.

GRUPA A – mecze rozgrywane w godzinach 9:00 – 10:30
1.Łomżyńskie 24
2.IT Card
3.Łomżyca Travel