Dobroplast mistrzem rundy jesiennej MLPN !

Podsumowanie rundy jesiennej sezonu 2014/2015  I ligi Miejskiej Ligi Piłki Nożnej w Łomży

Najważniejsze fakty:

Dobroplast - Lider tabeli ,ilość pkt 34 (identyczną ilość pkt ma drugi w tabeli BTS ale nasza drużyna ma lepszy bilans i wygrany bezpośredni mecz)

Bilans meczów : Zwycięstwa - 11 , Remisy - 1 , Porażka - 1 ,

Ilość pkt w tabeli: 34 , Bilans bramek :72:20

Najwyższe zwycięstwo 14:0 Rocco (14.09.2014)

1 Porażka z drużyną UniGlass 1:2 (31.08.2014)

Drużyna zrealizowała swój cel i prowadzi po rundzie jesiennej w tabeli. Finalnym celem jest mistrzostwo , a co wiąże się z nim udział w Wojewódzkim Turnieju Amatorskich Lig Piłkarskich i zmierzenie się z mistrzami lig innych miast. To dopiero pierwszy krok do tego celu i zdajemy sobie sprawę że jeszcze długa droga do niego, ale wierzymy że stać nas na grę na najwyższym poziomie , której wymiernym efektem jest miejsce na którym znajdujemy się w tej chwili.

Najlepszym strzelcem naszej drużyny a także liderem w klasyfikacji indywidualnej 1 ligi jest - Jakub Konopko - 19 bramek. Miejmy nadzieję że w nowym zbliżającym się sezonie utrzyma swoją wysoką formę :).

Klasyfikacja najlepszych strzelców drużyny:

1.Jakub Konopko -19

2.Jakub Kapelewski - 13