XII kolejka- Dobroplast pewnie zwycięża w przedostatnim meczu rundy jesiennej

Dobroplast 9:4 Demed Drozdowo

Bramki:

Jakub Kapelewski-3, Jacek Zakrzewski-3, Jakub Konopko-1, Adrian Dąbrowski-1, Kamil Jabłoński-1

W XII kolejce pokonaliśmy drużynę z Drozdowa która w obecnej chwili plasuje się na 7 miejscu w tabeli.

Nasza drużyna konsekwentnie dąży do celu jakim jest walka o zwycięstwo i zdobycie po raz pierwszy mistrzostwa 1 ligi MLPN. Na podsumowanie rundy jesiennej przyjdzie jeszcze czas, natomiast już dziś wiemy że zwycięstwo w ostatniej kolejce da nam 1 miejsce w tabeli i tytuł "mistrza jesieni", każdy inny wynik to 2 miejsce i zima na fotelu wicelidera.

Przybliżając sytuację w tabeli , liderem pozostaje nadal drużyna BTS Szymańscy(34pkt),jednak oni już skończyli rundę. Na pozycji nr 2 nasz team czyli Dobroplast Zambrów(31pkt), trzecie miejsce Łomżyca Travel(28pkt),czwarte KS Biel Jeziorko(24pkt),piąte Grot Mały Płock(23pkt). Reasumując "bardzo ciasno" z przodu tabeli,a to oznacza ,że tym ciekawsze będą rozstrzygnięcia ostatniej kolejki rundy jesiennej.My zagramy w XIII kolejce z drużyną "Grot" z Małego Płocka.