Squad - Zwycięstwo mimo osłabionego składu!

Dobroplast 5 : 3 SQUAD

10 zwycięstwo z rzędu stanowi nowy rekord w historii MLPN !

Zwyciężyliśmy mimo iż gra nasza w dniu dzisiejszym.... nie oszukujmy się była bardzo mierna,każdy gracz z drużyny wie że stać nas na dużo więcej niż to co dzisiaj było.Ale co cieszy, mimo osłabionego składu wygraliśmy!. Drużyna dojrzała,to widać na boisku jak i po za nim ;).Runda jesienna kończy się i powolutku można pokusić się o małe podsumowanie.

Najkrócej mówiąc wszelkie założenia jakie mieliśmy przed tym sezonem zostały wykonane w 200%,drużyna zdobyła w 10 meczach komplet zwycięstw co jest ewenementem,gdyż nawet najlepszym może zdarzyć się słabszy dzień,wpadka,porażka itd.Sytuacja w tabeli,1 miejsce 30pkt, przewaga 8 pkt nad drugim w tabeli Samsonem,9 pkt nad 3 w tabeli ZS Mały Płock, 15 pkt przewagi nad 4 w tabeli KS Biel.Do końca rundy 1 mecz,jeśli go wygramy to będziemy jedyną niezwyciężoną drużyną w obecnym sezonie spośród wszystkich lig w MLPN!