Zapowiedź: X kolejka MLPN - SQUAD

Niedziela 21.10.2012 godz 13:00 gramy z drużyną "SQUAD"

Niestety to już finisz tej rundy,gramy przedostatni mecz z zespołem który gra całkiem przyzwoicie.Na swoim koncie mają 4 zwycięstwa,1 remis i 4 porażki."Squad" zajmuje 6 miejsce z 13pkt na koncie.Nie zapominajmy że "Squad" jeszcze nie tak dawno bo w zeszłym sezonie grał w I lidze,więc są groźną drużyną o czym przekonał się wice-lider "Samson" przegrywając z nimi 4:5.

Sytuacja naszej drużyny po ostatnim meczu jest jasna, pozycji lidera w tej rundzie już nam nikt nie zabierze.Natomiast wiemy że nic tak nie nobilituje jak pokonanie lidera więc jest niemal pewne że na nasz mecz przeciwnicy będą zmobilizowani "podwójnie", dlatego musimy być skoncetrowani do końca tej rundy i będziemy walczyć o 10 zwycięstwo !