Dobroplast mistrzem MLPN sezonu 2014/2015 !

Dobroplast mistrzem  MLPN sezonu 2014/2015 !

Drużyna Dobroplast Zambrów piszę nowy rozdział historii rozgrywek MLPN w Łomży.

Po raz pierwszy zespół z Zambrowa sięga po najwyższe trofeum czyli po tytuł Mistrza MLPN.

Na sukces pracowała cała drużyna, która od początku sezonu 2014/2015 postawiła sobie za główny cel - Zdobycie 1 miejsca.

Nasz napastnik Jakub Konopko został najlepszym zawodnikiem sezonu, zdobył 29 bramek.

Pierwszy krok zrobiliśmy w rundzie jesiennej gdy w ostatniej kolejce objęliśmy pozycje lidera. Rywalizacja była niezwykle wyrównana co pokazywała tabela gdzie tak naprawdę 4 drużyny miały szansę na końcowy triumf, a poziom rozgrywek z każdą rundą był coraz wyższy. Zmiany kadrowe nie uniknione, i sytuacje losowe jak kontuzje kilku zawodników, to nas nie ominęło. Mimo różnych trudności, zawsze staraliśmy się zachować spokój i konsekwentnie dążyć do tego co sobie wszyscy zaplanowaliśmy. Wiemy że jest jeszcze wiele do poprawienia w różnych aspektach , ale będziemy nad tym pracować. Przed nami przerwa wakacyjna a po niej na przełomie sierpnia i września jedziemy do Grajewa na Mistrzostwa Województwa Podlaskiego (WTALP). Będziemy wraz z drużyną Łomżyca (która broni tytuł mistrza województwa z ub.roku) reprezentować Łomżyńską MLPN w tych Mistrzostwach.

poniżej link do artykułu o naszym sukcesie portalu Zambrów.org: