Dobroplast mistrzem województwa !

Drużyna Dobroplast Zambrów Zwycięzcą Wojewódzkiego Turnieju Mistrzów Amatorskich Lig Piłkarskich.
Jakub Kapewski -Najlepszy Zawodnik Mistrzostw

W dniu 22.08.2015 nasza drużyna uczestniczyła w WTALP, który w tym roku odbywał się w Grajewie.W turnieju brało udział 8 najlepszych drużyn z województwa podlaskiego (zwycięzcy lig amatorskich w swoich miastach).Mistrzowie z Augustowa,Suwałk,Białegostoku,Choroszczy,Łomży oraz gospodarzy turnieju czyli Grajewa.
Atmosfera i Organizacja Turnieju była na najwyższym poziomie, emocji sportowych nie brakowało, a drużyny walczyły niemal o każdy cm boiska.Poziom naprawdę bardzo wysoki.Wśród mediów obecni byli reporterzy lokalnych portali m.in.e-Grajewo, oraz Radio Nadzieja.Na koniec najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe Puchary oraz dyplomy.
Dzięki zwycięstwu już 30.08 jedziemy do Białegostoku walczyć o przepustkę do Finałów Ogólnopolskiego Turnieju Mistrzów Lig Amatorskich , jak również mamy zapewniony udział w WTALP który odbędzie się za rok (jako obrońcy tytułu).

Mistrzostwa Polski Amatorskich Drużyn odbędą się w tym roku w miejscowości Łąckie.woj.małopolskie 26-27.09.(Patronat medialny obejmie TVP Telewizja Polska oraz Ministerstwo Sportu). Aby na nie pojechać trzeba zwyciężyć w finałowym etapie eliminacji MP w Białymstoku (30.09).

Media: