Szczęście było tak blisko ... 2 miejsce w Eliminacjach Mistrzostw Polski Orlik Polska 2015

W minioną niedzielę 30.VIII.2015 uczestniczyliśmy po raz pierwszy w historii naszej drużyny, w Finałach Województwa, które były eliminacjami do Mistrzostw Polski Amatorów Orlik Polska 2015.

Nie udało się awansować do MP , ale nasza drużyna ponownie w czołówce najlepszych drużyn w województwie i dotarliśmy do finału , ulegając drużynie Izbiszcze Choroszcz, która zrewanżowała się za niedawną porażkę w Grajewie (WTALP).

Turniej odbywał się w Białymstoku i brały w nim udział 4 najlepsze zespoły w tegorocznego Turnieju Wojewódzkiego WTALP z Grajewa, oraz drużyny wydelegowane przez organizatora eliminacji.

6 drużyn zostało podzielonych na dwie grupy , awans do fazy półfinałowej uprawniał po 2 najlepsze drużyny z grup.

Zwycięzcy półfinałów spotkali się w wielkim finale, w którym to tylko jedna drużyna mogła świętować awans do Mistrzostw Polski Amatorów - projekt Orlik Polska 2015.

Wyniki Grupa A:

Dobroplast Zambrów 2:2 Izbiszcze Choroszcz